Hakkımızda

Hakkimizda_Sehir Hakkimizda_Tarla

BİZKİMİZ?

ISBU Gayrimenkul Değerleme Çözüm Ortaklığı

Her türlü resmi, özel, tüzel, gerçek kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belirli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız, tarafsız ve bilimsellik ilkelerine bağlı olarak, bu değeri etkileyen gayrimenkulün niteliği, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir etmek, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı haklara ilişkin hukuksal ve teknik danışmanlık vermek amacıyla Isparta’ da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne dek banka ve kurumsal firmalara hizmet veren SPK Lisanslı Değerleme Şirketlerine, temsilci ya da çözüm ortağı olarak teminat amaçlı değerleme raporları düzenlemektedir. Yerel çalışmanın önemine inanan firmamız Burdur ve Isparta’da uzmanlaşma yoluna gitmiştir.

Firmamız bünyesindeki Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları son 3 yılda, Burdur ve Isparta il sınırları içerisinde 2.000 adetin üzerinde taşınmaz için inceleme yapmıştır.

Firmamız yerel tecrübesini, bilimsel esaslar çerçevesinde, uluslararası standartlarda  bağımsızlık ve güvenilirlikten ödün vermeden raporlarına ve danışmanlık hizmetine yansıtmayı misyon olarak benimsemiştir.

Gayrimenkul sektörü ile ilgili tüm sorularınız, danışmak istediğiniz konular ve gayrimenkul değerlemede “gerçek profesyonellikle” tanışmak için lütfen bizi arayınız.

ÇALIŞMAPRENSİPLERİMİZ

Kalite Politikamız

2015 yılında faaliyetlerine başlayan Isbu Gayrimenkul Değerleme, hizmet gösterdiği gayrimenkul değerleme sektöründe, mesleki, hukuki, kurumsal ve etik ilkelere bağlı, yasal ve müşteri şartları çerçevesinde, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ederek; tarafsız, hızlı, güvenilir, doğru ve kaliteli çözümler üretmek, bölgesinde lider ve yaratıcı iş yapısıyla sektörün geleceğinde etkin rol oynamak ana hedefimizdir.

İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlar, geniş bir bakış açısıyla değerlendiririz; etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümler sunarak, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve artırmak için çalışırız.

Kaliteli Hızlı Çözüm

Tüm faaliyetlerimizde kalite ve hız esastır. Deneyimli ve eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde, kaliteli ve hızlı çözümler sunarız.

Sürdürülebilirlik

Amacımız; çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, karlı, sürekli büyüyen, uzun
vadede sektöründe varlığını sürdüren bir şirket olmaktır.

Verimlilik

Elimizdeki mevcut kaynakları en etkin şekilde kullanarak, süreç verimliliğini ve maliyet disiplinini gözeterek, bireysel ve kurumsal performansa önem veririz.

Adil ve Tarafsızlık

Uluslararası Kabul Görmüş Değerleme Standartlarını kullanarak gayrimenkulleri bağımsız ve tarafsız bir şekilde incelemek.

Yenilikçilik

Sektör gelişimini ve yönelimini takip ederek uygun çalışma ortamını sağlamak ve bunu teknoloji ile desteklemek.

Hakkimizda_Vizyon Hakkimizda_Vizyon2