Skip to content

Hakkımızda

ISBU Gayrimenkul Değerleme Çözüm Ortaklığı her türlü resmi, özel, tüzel, gerçek kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belirli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız, tarafsız ve bilimsellik ilkelerine bağlı olarak, bu değeri etkileyen gayrimenkulün niteliği, piyasa ve çevre koşullarını analiz ederek uluslararası alanda kabul görmüş değerleme standartları çerçevesinde takdir etmek, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı haklara ilişkin hukuksal ve teknik danışmanlık vermek amacıyla Isparta’ da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne dek banka ve kurumsal firmalara hizmet veren SPK Lisanslı Değerleme Şirketlerine, temsilci ya da çözüm ortağı olarak teminat amaçlı değerleme raporları düzenlemektedir. Yerel çalışmanın önemine inanan firmamız Burdur ve Isparta’da uzmanlaşma yoluna gitmiştir.

Firmamız bünyesindeki Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları son 2 yılda, Burdur ve Isparta il sınırları içerisinde 2.000 adetin üzerinde taşınmaz için inceleme yapmıştır.

Firmamız yerel tecrübesini, bilimsel esaslar çerçevesinde, uluslararası standartlarda  bağımsızlık ve güvenilirlikten ödün vermeden raporlarına ve danışmanlık hizmetine yansıtmayı misyon olarak benimsemiştir.

Gayrimenkul sektörü ile ilgili tüm sorularınız, danışmak istediğiniz konular ve gayrimenkul değerlemede “gerçek profesyonellikle” tanışmak için lütfen bizi arayınız.